Bezpłatna konferencja dla nauczycieli i instruktorów pływania!

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję metodyczno – szkoleniową dla instruktorów i nauczycieli pływania.

Konferencję organizuje Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF Poznań wraz z Fundacją na rzecz AWF w Poznaniu, i jest częścią programu nauki pływania dla dzieci klas II i III w poznańskich szkołach podstawowych.

Nowością będzie część praktyczna, która zostanie przeprowadzona na pobliskim basenie AWF (prosimy o zabranie ze sobą obuwia przeznaczonego do poruszania się przy basenie, np. klapki).

Każdy uczestnik otrzyma pakiet, w skład którego wejdą materiały konferencyjne, książka na temat metodyki nauczania pływania oraz koszulka.

Termin: 13 kwietnia 2018, godzina 11:00.

Miejsce: Sala wykładowa 023/024, Nowy Budynek Dydaktyczny AWF Poznań, poziom -1.

Bardzo zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Udział jest bezpłatny dla nauczycieli i instruktorów pływania.

Rejestracja zakończona.

Do zobaczenia